top of page
Ilana Cahana (4).png

  ש. מודיעין - 2017

הדרכת הורים און ליין

אילנה היקרה, חשבתי הרבה מה לכתוב על התהליך שעברנו יחד, כי אני באמת לא יודעת איך לתאר תהליך ששינה את המשפחה שלנו מקצה לקצה?! 
רציתי להגיד תודה ענקית על התהליך והליווי הצמוד והיומיומי. הדבר הכי חשוב שלימדת אותנו כהורים זה להתמודד וללמד את הילד להתמודד ולהתבטא!! אני חושבת שהתיעוד היומיומי מצידנו, היווה שיקוף אמיתי לטוב ולרע להתנהלות שלנו כהורים ובמקרה כזה יכולת אמיתית ללמוד ולצמוח. 
בעיקר למדנו (וגם הילדים) שכללים זה לא דבר רע!. זה מסייע לנו לתת בטחון לילדים שיודעים מראש מה עומד לקרות ולמה לצפות ולמרבה ההפתעה הדבר משרה עליהם המון בטחון ורוגע. 
הסתבר לי במהלך התהליך שיש הבדל בין נוכחות הורית לזמן איכות הורי ושלצערי הרבה מזמן האיכות ההורי שלנו מתבזבז על דברים כמו טלוויזיה וחבל! במהלך התהליך למדנו להינות יחד והגדלנו את הזמן האיכות ההורי!
התהליך הזה תרם לנו המון!! שיפר אותנו כהורים ונתן לנו כלים יותר נכונים לתת לילדים את מה שהם צריכים וזקוקים לו. בתור בוגרים של מספר סדנאות להדרכת הורים היינו בטוחים שיש בידנו את כל הכלים הנחוצים ושכבר אין מה לחדש. אבל גילינו שאין מה להשוות בין הדרכת הורים בקבוצה לבין הדרכה אישית וליווי צמוד שמאפשר באמת עבודה פרטנית על הדברים שטעונים שיפור, למידה אפקטיבית והתפתחות אישית. 

תודה!

Ilana Cahana (4).png

א. גבעתיים - 2018

 הדרכת הורים און ליין

אילנה היקרה!

אז מאיפה מתחילים... אני רק זוכרת להגיד שפתאום יום אחד אני מוצאת את עצמי באמצע משבר שלא צפיתי אותו מול הבן שלי בן השנתיים וחצי.. ילד מקסים! אף פעם לא היו איתו בעיות, כמו שאומרים - ילד לפי הספר....

אבל... פתאום הוא לא רוצה ללכת לישון, לא רוצה לישון לבד...רוצה לישון רק איתי. לילות לבנים, בכי, כעסים, עצבים.. והרבה חוסר אונים (בעיקר כאם יחידתנית שהייתי צריכה להתמודד עם זה לבד). 

פניתי אלייך בבקשב לסייע לי בנושא, ואת כמובן בצורה נעימה, מקצועית ויסודית, ניתחת איתי את הדברים ופתאום הרבה דברים התבהרו לי. 

עזרת לי להבין שהילד לא עושה בכוונה והוא בסך הכל נמצא במצוקה וחוסר בטחון.. עזרת לי להבין ששום דבר שעשיתי לא היה במודע / בכוונה וכי משברים כאלה מתרחשים בעקבות דברים שיכולים ואף מתרחשים בכל משפחה, בכל יום והם משפיעים על כל ילד באופן שונה. 

כבר באותו יום קיבלתי ממך כלים ותוכנית.. והתחלנו בתהליך. הימים הראשונים לא היו פשוטים והיה נדמה לי ברגעים מסויימים שזה לא הולך להיפתר, אבל אז ככל שעברו הימים היה אפשר לראות שמתחילות להתקבל תוצאות חיוביות ולאט לאט הבטחון חזר לילד. 

היום אחרי חודש וחצי אני יכולה להגיד לך שהצלחנו בתהליך ושזה באמת עובד!!! הילד שמח, מלא בבטחון, מחייך ללא הפסקה והכי חשוב ישן טוב - ורק במיטה שלו!

רוצה להודות לך מקרב לב! על הליווי הצמוד, האיכפתיות, הרגישות, הזמינות האין סופית שלך לעדכונים שלי. הרגיש לי שאת לגמרי איתי בתוך זה!

אני מכירה הרבה אנשי מקצוע.. והיום אין לי ספק שאת בין אנשי המקוע הטובים שאני נתקלת בהם! אני ובני זכינו!  תודה תודה תודה!

Ilana Cahana (4).png

ת. מודיעין - 2018

הדרכת הורים און ליין

ראשית מתנצלת שזה לקח זמן אבל זה דווקא לטובה כי שבוע אחרי שסיימנו את העבודה איתך יכולנו באמת להסתכל על הכל מהצד ולראות את ההבדל העצום. קודם כל הפיספוסים הולכים ופוחתים ולרוב אם היא מפספסת אז זה קקי ואם זה פיספוס של פיפי אז ממש בקטנה ולא הכל בתחתונים כמו שהיה קודם כשרק התחלנו. השיתוף פעולה בגן מסתבר שגם ממש טוב, גם שם היא שמה מדבקות ומקבלת פרס כשחוזרים הביתה. אנחנו מחזקים אותה ומשבחים בדיוק כמו שלימדת אותנו ולא כועסים כשהיא מפספסת, יש פעמים שהיא מבקשת בעצמה, היא למדה להגיד "תחתון יבש" והיא יודעת ומבינה שתחתון יבש זה טוב, היא מתלהבת, אומרת לעצמה כל הכבוד וזה מדהים לראות את השינוי שקרה גם בה, לא רק בנו. שינינו את השפה כשאנחנו מדברים איתה,  אנחנו מקפידים להסביר לה כל דבר, לגרום לה לדבר יותר וגם כדי שתבין את הסיטואציה ותלמד ממנה. הכלים וההסברים שנתת לנו מאוד עזרו לנו גם בהתנהלות היומיומית, ליאן פחות כועסת ופחות מרביצה, אנחנו מדברים איתה מאוד רגוע ומשקפים לה את המצב כדי שתבין. ארוחות הערב המשותפות הפכו למעין מסורת מאוד כיפית, אני חושבת שליאן מאוד נהנית מזה שכולנו אוכלים ביחד ומדברים, רוב הזמן היא גם אוכלת טוב וטועמת דברים חדשים. 
לסיכום אנחנו מודים לך על הכל , עשית לנו שינוי מאוד גדול ומשמעותי, עזרת לנו להיות יותר סובלניים ורגועים וגרמת לנו להבין שהשינוי מתחיל בנו.

Ilana Cahana (4).png

א. מודיעין - 2020

הדרכת הורים און ליין

אילנה בוקר טוב , כבר הרבה זמן אני רוצה לכתוב לך ולא מספיקה... את לא מבינה איך החיים שלנו השתנו מאז התהליך שעשית איתנו ! אני מודה כל יום על הזכות שפגשנו אותך ! הבית מתנהל אחרת לגמרי , יש לנו את הכלים להתמודד עם היום יום וזה פשוט הפך את החיים למאושרים יותר !! גם בפרספקטיבת הזמן זה מוכיח את עצמו ( אנחנו כבר כמה חודשים אחרי התהליך ) .. באמת מכל הלב תודה🙏 יש לך את הזכות להכווין אנשים ולעזור
אני מהללת אותך עם כל מי שאני פוגשת ומתאר לי קשיים עם הילדים כי אני חושבת שזה הכרחי לכל אחד לעבור תהליך כזה ! שתהיה שבת שלום ובשורות טובות ❤️

Ilana Cahana (4).png

נ. מודיעין - 2019

הדרכת הורים גמילה מחיתולים

אילנה היקרה, 
בשיחה אחת הצלחת לעזור לי לעזור לאור שלי.
התחלנו גמילה באפריל, הכל הלך סך הכל בסדר אבל... היה קושי עם מס' 2 ... קושי שכבר הוביל לתסכול...
וכבר שמעתי כל כך הרבה פעמים "ככה זה עם בנים, אל תתרגשי...", "בערך אחרי שנה הוא יבין איפה לעשות וזה יסתדר"..., "אה, זה ידוע עם בנים..." ועוד כל מיני טיפים...
בשיחת ייעוץ איתך נתת לי להסתכל על הדברים מזווית אחרת ואפשרת לי לשנות גישה.
כבר מאותו יום, מהפך!
דבר קטן או שניים שנעשו אחרת מולו הובילו לשינוי המיוחל. אז תודה ענקית! 
כל מי שעובר גמילה ממושכת עם הילד/ה יכולה להבין את התסכול הגדול. לפעמים אנחנו סומכים על עצמנו וזה מעולה, אבל לפעמים עצה מאיש מקצוע משנה את הכל! 
הורים שעוד לא התחילו גמילה לילדים - תתייעצו עם אילנה לפני הגמילה ותעשו את זה נכון. ותחסכו לעצמכם ולילד כאב ראש....
הורים שכבר בתהליך ומיואשים- פשוט תקבעו ייעוץ ותתחילו לחשוב מה לעשות עם כל הזמן הפנוי שיהיה לכם
😉 
אז תודה אילנה על הכוונה נכונה ותודה לעצמי שהחלטתי ליישם מייד את כל מה שאמרת לי  ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩ — ‏‏מרגיש/ה ‏אסירת תודה‏.אני מהללת אותך עם כל מי שאני פוגשת ומתאר לי קשיים עם הילדים כי אני חושבת שזה הכרחי לכל אחד לעבור תהליך כזה ! שתהיה שבת שלום ובשורות טובות ❤️

Ilana Cahana (5).png

ה. מודיעין, בת 8 - 2018

אימון אינטגרטיבי לילדים ונוער

חרדות ופחדים

אילנה יקירתי, לא בגלל שזו חובה או כי צריך לפרגן (במקרה שלך זה המון לפרגן), לומר תודה, להעריך, אלא פשוט בגלל התחושה בנשמה שמגיעה לך תודה חמה וכנה.

חיפשתי דרכים להביע הכי אמיתי את רגשי תודתי והערכתי, ולא ממש מצאתי את הדרך, הכל נראה לי "ליד" או "בערך" עד שהבנתי עכשיו שאני מחפשת לשווא והדרך הכי מעולה היא פשוט לומר את המילה: תודה!!!
כשהתחלנו את התהליך לא ציפינו לתגובות מהירות, ידענו שזה ייקח זמן, ובעזרתך נגיע למקום שהכי טוב בשביל הקטנה. 

התוצאה נראתה כבר מהפגישה הראשונה באותו יום בוצע השלב הראשון וכל זה אחרי מפגש אחד איתך. 
במהלך האימונים קיבלנו המון כלים ונפתחו עוד נושאים לאימון..

היום לאחר 10 מפגשים אנחנו יכולים להגיד בלב שלם שהילדה היא לא אותה ילדה שהיתה לפני האימון. ילדה חרדתית, עצבנית ועם כעס על העולם מפה וחעד... היא הפכה להיות רגועה, נ עלמו החרדות והפחדים ובעיקר למדה לדבר, להסביר והפנימה את האימונים. לפנינו עוד דרך, אבל בעזרת החוזק שהטמעת בה והכלים שנתת לנו, אין לי ספק שנראה תוצאות טובות יותר בהמשך. 

אז אם לא אמרנו מספיק תודה מוסיפה עוד אחת אחרונה... תודה על ההקשבה, העזרה והתמיכה. תודה על שאת כאן, מלאך שלי!!!!

Ilana Cahana (5).png

ע. מודיעין , בת 11- 2018

אימון אינטגרטיבי לילדים ונוער

קושי חברתי - חרם - דימוי עצמי

אילנה היקרה ,

 

רציתי להגיד תודה ענקית,

תודה על הסבלנות ,ההבנה והיכולת המדהימה שלך לגעת ולחזק בדיוק במקום הנכון.

כשהתחלנו את תהליך האימון ביתי הייתה עם דימוי עצמי נמוך , בטחון עצמי ירוד ועברה שנה

לא קלה מבחינה חברתית בבית הספר.

המטרה שהוגדרה : העצמת הדימוי העצמי ואיך רואים אותי חבריי.

ביתי הייתה במצב של : לשבת לבד בהפסקות, לא יוזמת מפגשים, לא מצטרפת לקבוצה, חושבת שלא רוצים בחברתה , פגועה מיואשת ומתוסכלת ועוד ....

בתחילת האימון היה לה קשה לראות את הצדדים החיוביים שבה והדברים הטובים שקורים לה ביום יום , היא הייתה פתוחה לקבל הכוונה וכלים על מנת שתוכל לשים לב ולראות גם את הדברים הטובים .

לאחר 2 מפגשים בודדים התחלתי כבר לראות את השינוי שחל בה , התחילה לחבק יותר , לנשק יותר ולאהוב את עצמה יותר.

אחד התרגילים שנתת לה היה – התעניינות ושאלות בונות

שמתי לב שהיא התחברה לתרגיל באופן טבעי ביותר כאילו היה שם תמיד הצורך לשאול שאלות ולהתעניין פשוט לא ידעה איך לגשת לכלי הזה.

לא חלף הרבה זמן והתחילה שנת הלימודים החדשה , עם תחילת השנה עלו גם החששות הישנים בנוגע ל"מה יהיה המצב החברתי".

בעזרת כלי נוסף שנתת לה "לדמיין כל בוקר שאת נכנסת לכיתה עם חיוך רחב וראש מורם" היא צלחה את תחילת השנה ויצאה לדרך חדשה ורעננה.

היום אני רואה את ביתי קצת יותר מאושרת ,מחייכת , מחבקת משתתפת ומשחקת עם חברותיה לכיתה, נפגשת איתן יותר ובקיצור הילדה פורחת.

 

את כל התרגילים שלימדת אותה וכל הכלים שנתת לה אקח גם אני לעצמי כי תמיד טוב ללמוד דברים חדשים 😊

Ilana Cahana (5).png

א. מודיעין, בת 9 - 2018

אימון אינטגרטיבי לילדים ונוער

חרדת בחינות

כשהגענו אליך רצינו לטפל בחרדת בחינות וזהו... לא ראינו דברים נוספים אבל במהלך התהליך ראינו שבעצם העניין היה הרבה מעבר לכך כשלמדנו להסתכל על כל המכלול הבנו שחזרת הבחינות היתה רק סימפטום למשהו אחר.
אז רצינו לומר תודה בשם שתינו על הנתינה והלמידה והכי חשוב על "המגדלאור".
ומאחלות לך שתמשיכי להיות מגדלאור לעוד הרבה משפחות .
אוהבות ומעריכות מאוד מאוד

Ilana Cahana (5).png

א. מודיעין, בן 11 - 2018 

אימון אינטגרטיבי לילדים ונוער

התמודדות עם כעסים, התפרצויות זעם, דימוי עצמי

אילנה היקרה, רצינו להגיד לך תודה ענקית. 
כשהתחלנו את תהליך האימון בני היה פקעת עצבנים מהלך.
המטרה שהוגדרה לבני להיות יותר רגוע. תודה על הסבלנות, ההבנה והיכולת המדהימה שלך לגעת ולחזק אותו בדיוק במקום הנכון. בתחילת האימון היה לו קשה מאוד לראות את הצדדים החיוביים באימון. ומאימון לאימון הוא נפתח לקבל הכוונה וכלים. בעזרת הכלים שנתת לו - היום אני רואה את בני הרבה יותר רגוע ומאושר. 
תודה!

Ilana Cahana (5).png

י.מודיעין, בת 9 - 2018

אימון אינטגרטיבי לילדים ונוער

קושי חברתי - דימוי עצמי

גיליתי שהיא לבד בהפסקות. היא היתה בתחושה שאין לה חברים, התהלכה עצובה, עצבנית, הוציאה המון תסכולים בבית. בזכות האימון כבר במהלך התהליך , היא מוקפת חברות גם בכיתה וגם בשעות אחה"צ. היא הרבה יותר רגועה וחייכנית. מבחינתי המטרה הושגה! תודה על הכל.

Ilana Cahana (5).png

מ. מודיעין, בת42  - 2019

אימון אינטגרטיבי לנשים ואמהות

לאילנה

לסיכום התהלי הקסום שעברתי אצל אילנה אכתוב כמה דברים: הגעתי לאילנה כדי לעזור לבני עם בעיות ההתארגנות, הקשב והריכוז. בשיחת טלפון הראשונה בה דיברנו זיהתה אילנה לאחר הקשבה מלאה לסיפורי כי אני חווה בעצם את אותם הקשיים של בני וייעצה לי קודם שנעבוד איתי ואח"כ אם יהיה צורך גם עם בני. כמובן שאני מיד השתכנעתי כי נפל לי אסימון בשיחה הזו. בתחילת התהליך לא האמנתי שאוכל לשלוט בכל הקשור לקשב וריכוז, לחוסר יכולת שלי לזכור דברים ולקשי בהתארגנות. ממש נראה לי סיפור אגדה. לאורך התהליך אילנה זיהתה את הנקודות בהם אני מתקשה והחלה לתת לי כלים להתמודדות תוך ליווי צמוד ושיחות. לקחתי הכל ברצינות והתחלתי לעשות שינוי, מהר מאוד הגיעו התוצאות המיוחלות ובסיום התהליך ראיתי שהצלחתי להשיג את כל הדברים שבהתחלה הייתי סקפטי שאשיג. עכשיו לאחר שעברתי את התהליך ואני מכירה אותו לא אוותר שגם בני יעבור אותו ואני לצידו, מאמינה, מלווה אותו יד ביד יחד עם אילנה. הגעתי למקום הנכון, בזמן הנכון, למלאך הנכון. 

Ilana Cahana (6).png

ת. רמת גן , בת 55- 2019

אימון אינטגרטיבי לנשים ואמהות

אילנה היקרה מאוד!

לפני כחודשיים סיימתי את תהליך האימון איתך ומאז אני רוצה לכתוב ולהודות לך על הקסם שעשית והתהליך הנפלא שעברתי. 

דחיתי ביודעין את המכתב כיוון שהייתי צריכה להתחיל את התהליכים הנוספים בפועל ולא כמו בפעמים הקודמות - שהם נשארו בגדר רצון. 

עכשיו כשאני בתוך התהליכים הנוספים אני יכולה לומר לך בפה מלא תודה!!!

תודה ענקית! על שעזרת לי לאסוף עצמי, ולבנות עצמי חדש ועדכני ולא חלקים פזורים שקשה להם להתחבר יחד מסיבות שונות. 

תודה! על כך שהזכרת לי שאם אין אני לי מי לי ובזכות זה התחלתי לשמור תזונה מאוזנת יותר. 

תודה! על העוצמה שמצאתי אחרי שנזכרתי שהיתה קיימת בי בעבר וקצת אבדה לי. 
וכאשר הערפל במוח מתפוגג מתחילים להיכנס דברים חדשים וטובים לחיים. 

בנושא המשפחתי החלטתי על מה לשים דגש ומה לנסות לשחרר כי ממילא אין לי את היכולת לשנות. אני מודעת לדברים בצורה אחרת. אני מצליחה לדייק את הרגשות שלי והתחושות בצורה ברורה יותר, קודם כל לעצמי.

אילנה היקרה אני מודה לך מכל הלב על התהליך והדרף ושומרת לעצמי את הזכות הענקית להגיע לאימוני תחזוקה גם בעתיד. אני בטח אמצא עוד כמה דברים לשפר. 

אוהבת אותך.

ת.

Ilana Cahana (6).png

ל. מודיעין, בת 48 - 2019

אימון אינטגרטיבי לנשים ואמהות

אילנה היקרה!

היום קשה לי להאמין שבן אדם שהייתי לפני תחילת התהליך ובן אדם שאני היום זו אותה אחת. 

בסך הכל חלפה חצי שנה. בתחילת התהליך הייתי שבר כלי שאפילו לחלום ולדמיין חיים שלי אחרת היה לי מאוד קשה. 

ומה עכשיו?

מופע שרציתי ליצור בתחילת הדרך הפך לחיים שאני חייה במציאות!!
שנים רבות הבחירות שעשיתי הושפעו מהסביבה, בלבול ואי שביעות רצון הלכו והתעצמו עם השנים. כחלק מהתהליך קלטתי כמה דברים יפים ומרגשים נוכחים בחיי ואני פשוט מדלגת עליהם וחוזרת להתמקד במה שלא בסדר בעיניי.

ברגישות, תבונה, איכפתיות וסבלנות הושטת לי את ידך, ליבך וידע בתחום. 

התהליך היה מאוד עוצמתי, העלה מודעות לנושאים שלא הכרתי, דרש התמדה בתירגול וגילה דרכים להתמודד עם מצבים שונים. עזרת לי קודם לזהות את הקירות שבניתי סביבי לאורך השנים ואז לימדת אותי איך ממיסים אותם מחיי. התהליך גילה לי מי אני ומה הקול הפנימי שלי ולאט לאט החזיר לי את האור בחיי. כל מפגש קיבלתי ממך כלים, טיפים, תרגילים שבעזרתם ראיתי איך דברים משתנים לאט לאט ואני רואה איך העולם מחייך אלי בחזרה. 

אילנה היקרה, אני מוקירה לך תודה מעומק ליבי על זה שהיית לי מורת דרך ברגע מאתגר בחיי ועזרת לי לחשב מסלול מחדש. 

Ilana Cahana (5).png

מ. מודיעין, בת 8 - 2019

אימון אינטגרטיבי לילדים ונוער

חרדות ופחדים

אילנה יקרה♥
תודה על תהליך מדהים שבתי בת ה 8 עברה יחד איתך🌷באנו עם ילדה מפחדת ומוטרדת רגישה יתר על המידה וביחד איתה עברת שלב שלב עם הרבה מתודות עבודה שיחות שיקוף ובעיקר כלים מעשיים לחיים טובים יותר!!!
מ. המקסימה שלי כבר תוך כדי הפסיקה לפחד קיבלה ביטחון ופשוט התפתחה והתחזקה♥♥♥ובינתיים גם טיפלת בדברים נוספים . תודה רבה רבה על תהליך מסודר וממוקד שגם אני נהנתי ללמוד ממנו 🍀🍀התחברנו גם אני ובתי אחת לשניה מהתהליך!!! 
תבורכי !! זכיתי!! 
תודה♥

Ilana Cahana (5).png

א.מודיעין, בן 12- 2019

אימון אינטגרטיבי לילדים ונוער

הפרעת קשב , ארגון, ניהול זמן, חרדות, דימוי עצמי

אילנה יקרה, תודה שליווית ואימנת את בני, תודה שידעת לראות את קשייו ולכוון ולתת לו כלים. היום הוא בעל יותר מוטיבציה,  משתף, מנהל את משימותיו, רגוע, אני בטוחה שהוא לקח ממך המון כלים כצידה לדרך. זכינו בך. תודה. 

Ilana Cahana (5).png

ע, רמת גן - 2019

הרצאת "קורס הכנה לגמילה"

גמילה מחיתולים

קודם כל היה מדהים ומעניין......
אני בכל מקום אוהב לשלב המון צחוק כי זה אני אבל ברמה המקצועית שלך היית מדהימה והבהרת בצורה הכי מדוייקת שיכול להיות איך להתנהל מול הילד

Ilana Cahana (8).png

ע, רמת גן - 2019

הרצאת "קורס הכנה לגמילה"

גמילה מחיתולים

היי אילנה,
קודם כל רוצה להודות לך באופן אישי על ההדרכה, הסבלנות והמקצועיות. אין ספק שעשית לי "סדר" בהבנת תהליך הגמילה ואף חיזקת את מחשבותיי לגבי המשך/התחלת התהליך.
ההרצאה היתה ברורה מאוד, מובנת, באווירה טובה תוך התייחסות באופן אישי ומתן כלים ותשובות מקצועיות. המצגת עזרה מאוד- ניתן היה לכתוב נקודות חשובות.
תודה רבה על ערב נעים.

Ilana Cahana (8).png

ע, מודיעין - 2019

הרצאת "קורס הכנה לגמילה"

גמילה מחיתולים

אילנה יקרה. שמעתי על ההרצאה שלך בדיוק בתקופה שבה תכננתי להוריד לילד את החיתול כי כבר הגיע הזמן ועוד מעט כבר גן עירייה ושם הוא חייב להיות גמול. כשפניתי אלייך אמרת לי 'בואי להרצאה ותמשיכי משם'. מזל גדול שהקשבתי לך! בהרצאה הבנתי כמה הייתי קרובה לעשות טעות ענקית. הבנתי שהבן שלי אפילו לא בכיוון. ואם הייתי מורידה לו את החיתול כמו שתכננתי זה היה פשוט הורס הכל! 
איזה מזל יש לי שהגעתי להרצאה. הסברת בצורה מדוייקת את כל השלבים. הבנתי איך לעזור לבן שלי ולהכין אותו לקראת גמילה. והדבר הכי חשוב שהבנתי שזה תהליך. אז כמו שאמרת אני נושמת עמוק מתחילה להכניס אותו לתהליך ומתקדמת איתו בקצב שלו שלב אחרי שלב. מבטיחה לעדכן! תודה! את אלופה וכולם חייבים לשמוע את ההרצאה הזו!!!!!!

Ilana Cahana (8).png

ש, מודיעין - 2019

הרצאת "קורס הכנה לגמילה"

גמילה מחיתולים

היי!! תודה רבה על ההרצאה אתמול. עשית לי סדר בכל הבלאגן. הרגשתי מבולבלת מאוד מהקולות הרבים המייעצים ומהשיטות השונות. הבנתי כיצד לזהות מוכנות ונכונות מצד הילד והבנתי איך כדאי לי להתחיל בתהליך איתו. למדתי איך לחשוף את הילד לנושא כמה שיותר ואיך להתמודד עם הרתיעה. אמנם התחזקתי בעמדה שהילד אינו מוכן עוד, אבל לפחות יש לי כלים לזיהוי וליציאה לדרך. אני מאוד אוהבת  הרצאות פרונטליות ואהבתי מאוד לשמוע כל תשובה מושקעת שענית ואת העצה הטובה שלך לכל אחת. 
שוב תודה רבה!!!  
ש. 

Ilana Cahana (8).png

יפה, גננת מרמת גן - 2019

הרצאת "קורס הכנה לגמילה"

גמילה מחיתולים

ערב טוב. תודה רבה לך על הרצאה מושקעת ,מקצועית  כזו המנוסחת בגובה העיניים. בהומור ופתיחות שלא השאירה מקום לאי הבנה  אבל אפשרה לשאול כל שאלה שרק עולה. 
ראשית ההורים הוקסמו , קיבלו טיפים ,הדרכה והכוונה והם מוכנים לצאת לדרך. הצוות שהדרך ברורה לו קיבל הבנה נוספת  על תהליכים שהילד עובר בזמן הגמילה. אין ספק שהשילוב של הורים שיודעים מה הם עושים עם צוות מנוסה יוביל ילדים גמולים בדרך הנכונה , המהירה והקלה. מצפה שנתראה בשנה הבאה  עם הורים חדשים מבוהלים וחוששים . שכל מה אצטרך לומר "יש לנו את אילנה היא כבר תסביר הכל "😁😁😁😁💗

Ilana Cahana (7).png

ו. מודיעין- 2017

הרצאת "גבול הוא מתנה"
גבולות וסמכות הורית

תודה על הרצאה מעניינת, מעבירה מסר שניתן ליישם בתוך המשפחה ומשנה את הגישה.  כל הכבוד, יישר כח! ממליצה לכולם. 

Ilana Cahana (7).png

ג. מודיעין- 2017

הרצאת "גבול הוא מתנה"
גבולות וסמכות הורית

בעלי חזר עם התרשמות נפלאה וטעם של עוד.  כבר מההתרשמות הבוקר הרגשתי שיש שינוי ותרומה. 

Ilana Cahana (7).png

ר. מודיעין- 2017

הרצאת "גבול הוא מתנה"
גבולות וסמכות הורית

ההרצאה היתה מעניינת, פתוחה ומעבירה מסר ברור לאיך מעניקים גבול.

יישר כח. 

Ilana Cahana (7).png

ד. מודיעין- 2017

הרצאת "גבול הוא מתנה"
גבולות וסמכות הורית

הרצאה היתה מעניינת,

מעשירה ופורסת אבני דרך שאני לוקחת בשמחה לחיי המשפחה שלי. מאוד נהניתי וממליצה בחום להורים. 

Ilana Cahana (7).png

ל. מודיעין- 2017

הרצאת "גבול הוא מתנה"
גבולות וסמכות הורית

היה מעניין, חשוב ומדוייק. אין ספק שאילנה העניקה לי כלים וחומר למחשבה. 

Ilana Cahana (4).png

א. מודיעין- 2018

הדרכת הורים און ליין

ממליצה בחום על אילנה כהנא! עשינו הדרכת קבוצות באדלר בעבר ועם אילנה אהבנו מאוד את העובדה שזה פרטני ומתמודד עם סוגיות הייחודיות לנו. אילנה עובדת בשיטת האינטיליגנציה הריגשית שמאוד התחברתי אליה, כללים במתוך מקום של הצבת גבולות, הכלה ואמפתיה וכבוד הדדי ולא מתוך מקום של כעס ופקודות. אנחנו מאוהבים באילנה (!!!) ואין מספיק מילים לתאר כמה היא תרמה לנו. 

Ilana Cahana (7).png

א. מודיעין- 2019

הרצאת "גבול הוא מתנה"
גבולות וסמכות הורית

הי אילנה, מה שלומך?! 
הייתי בהרצאה שלך על גבולות. רציתי לשתף אותך שאנחנו זוג עם 3 ילדים. עקב ליווי של אחד מילדנו בהתפתחות הילד איפשרו לנו הדרכת הורים ע"י פסיכולוג דרך הקופה. 
אנחנו מלווים כבר כמעט שנה ומרגישים כי לא חלה שום התקדמות. יצאנו מההרצאה שלך עם כל כך הרבה תובנות וכלים לגבי ההתנהלות שלנו כהורים. הבנו מה אנחנו צריכים לשמר ויותר חשוב מה אנחנו צריכים לשפר. את מעיין של ידע ונסיון בלתי נדלה ויש לך יכולת להעביר הלאה את הידע והנסיון שלך בצורה ברורה. הראית לנו את נקודת המבט של הילדים בצורה כל כך ברורה! לא אגזים אם אומר שקיבלתי אגרוף לבטן. הבנתי כמה אנחנו פועלים ומגיבים באופן שרק פוגע בקשר שלנו עם הילדים. קיבלתי את ההמלצה שלך לנשום ולהתנתק מהעבודה לפני שאני מגיעה הביתה. ואני פשוט נדהמת כמה כל שינוי שהתחייבתי אליו שיפר את ההתנהלות בבית שלנו. אין לי מילים. אשמח להתעדכן בהרצאות נוספות או קבוצת הורים אם תהיה באזורנו. אני בטוחה כי נוכל ללמוד ממך עוד המון.  

תודה! תודה רבה! 
א.

Ilana Cahana (7).png

נ. מודיעין- 2019

הרצאת "גבול הוא מתנה"
גבולות וסמכות הורית

אילנה יקירה.
תודה על הזכות להשתתף בהרצאה שלך אתמול.
שיח פתוח ומצחיק.
מלמד ומכוון.
לא שופט או מתיימר להיות מה שאנחנו לא.

תודה על טיפים-על אלא החדשים אך גם על אלא אותם ידעתי ושכחתי.

תודה על התקווה שהכל יכול להיות אם רק נרצה. אם רק נתמיד. אם רק נהייה שם. באמת נהייה.

אגלה לך 'סוד'. בכורי-  מאובחן על הספקטרום האוטיסטי. עקב כך פגשתי לא מעט אנשי מקצוע כאלה ואחרים. לחלקם התחברתי יותר ולחלקם פחות.
חלק מהם הולך איתי יד וביד כבר כמעט 5 שנים ונראה לי שאת מצטרפת ל'חבורה הזאת'.
כי כמו שכל ילד צריך מבוגר שיאמין בו
כל הורה צריך את האחד שיגיד לו שהוא יכול. יכול להיות הורה טוב יותר בתוך החברה המשוגעת בה אנו חיים. יכול לגרום לילד שלו להיות ילד טוב. עם מידות טובות. עם לב טוב.


אין בי ספק שעוד נפגש.
תודה 💜

Ilana Cahana (12).png

י. ירושלים- 2020

הדרכת הורים לקראת גרושין

אילנה יקרה. 
בתוך תהליך גרושין לא פשוט, מלווה בטלטלה רגשית הדבר שהכי חששנו ממנו הוא השיחה עם הילדים. הרגשתי אבודה. דמיינתי פצצה שנופלת על הבית. ואז המליצו לנו לפנות אלייך להדרכה. כבר בשיחת הטלפון הבנתי שהגענו למקום הנכון. ההקשבה והרגישות שהפגנת בטלפון גרמה לי להרגיש בטוחה. 
בפגישה שלנו היית מקצועית ועניינית עשית לנו סדר. שאלת את כל השאלות כיוונת אותנו בצורה מדוייקת לכל האפשרויות. השיחה עם הילדים היתה לא פשוטה, מלאה באמוציות אך ההכנה איתך עזרה לנו להיות מוכנים לכל שאלה ותגובה. הצלחנו יחד לנהל את השיחה כפי שהדרכת אותנו.  
תודה על הכל!

Ilana Cahana (7).png

ש. מודיעין- 2019

הרצאת "גבול הוא מתנה"
גבולות וסמכות הורית

אשמח מאוד לכתוב את חוות דעתי! ההרצאה הייתה נהדרת ונתנה המון חיזוקים להתנהגות שלי ושל בעלי כהורים וכעמודי תווך וסמכות בבית. היה טוב לאשש כי ההתנהגות שלנו כלפי הבנות היא טובה ומועילה ולקבל עוד המון טיפים להמשך! אשמח מאוד להצטרף לעוד הרצאות, לכשתתקיימנה.

אתם , ההורים, תחזירו את הסדר, השמחה והאווירה הטובה בבית. 

המטרה שלכם , הכלים שלי.

השביל הזה מתחיל כאן...

מלאו את הטופס
ויחד נחזיר את השקט הביתה

נעלה על השביל יחד, ממש בקרוב. אילנה

הורות באחריות | אילנה כהנא | יעוץ והדרכת הורים
ilanacahana.horut@gmail.com | 053-5453350
bottom of page