המשחק החדש הזה לא מצחיק! מסוכן ויגמר באסון!

בין כל הסרטונים שרצים ברשת החברתית , בYOUTUBE בוואסטאפ, בפייסבוק וכמובן בטיקטוק - עולם התוכן של הילדים ובני הנוער נחשפתי לסרטון הזה. העניין עם הסרטונים הללו שכשזה במסך זה נראה מצחיק, מעשה קונדס לא מזיק. משהו שאפשר לעבוד על החבר ההוא, הפתי, שתמיד מאמין ...

יש פה כל כך הרבה מסרים שאפשר להעביר ולשוחח עם הילדים שלנו.

אז יכול להיות שאתם לא שם.. בעולמות הללו שאליהם הם חשופים. ולא תמיד אתם מכירים את כל התכנים, המשחקים , הצחוקים הקטנים. ולא נשכח שגם אנחנו היינו ילדים.

היום אנחנו ההורים - זה התפקיד שלנו. אני מביאה את הסרטונים הללו אליכם עם בקשה. אל תשאירו את הפוסט הזה דומם. הראו את הסרטון לילדים שלכם ותשתפו בכל קבוצות ההורים.לפני שאתם מטיפים להם עצרו!


קודם תשאלו. - האם ראיתם את הסרטון?

- איפה ראיתם אותו?

- האם ראיתם ילדים שמשחקים במשחק הזה?

- מה אתם חושבים על זה?

- האם יש עוד סרטונים של משחקים מסוכנים כאלה?


התשובות שלהם יתנו לכם רגע כניסה לעולם שלהם. לתובנות שלהם. יתכן ותגלו שהם מיד יעלו את עניין הסכנה. ויתכן שיספרו כמה זה מצחיק. אחרי שתבינו את הכיוון שאליו הם פונים תוכלו להוסיף את התובנות וההכוונה שלכם .

להסביר מה עלול לקרות לנער הנפגע ובמידה ותהיה פגיעה קשה מה המחיר שאותו ישלמו הנערים הפוגעים. וכן- חשוב להבהיר שמה שנראה כמעשה קונדס לרגע. מצחיק מאוד את הסביבה. גורף לייקים רבים ברשתות עלול להסתיים עבור נער אחד על כסא גלגלים ועבור הנערים הפוגעים במוסד לעבריינים צעירים.הגזמתי? קיצוני? נראה לכם????

דמיינו אתכם מקבלים את הטלפון הזה מבית הספר או מבית החולים. מצחיק???? לא חשבתי.

מצרפת קישור לכתבה בעקבות תרגיל הטיק טוק: בן 15 אושפז עם חבלת ראש ופרכוסים

לבית החולים שערי צדק הגיע לפני כשבוע וחצי נער בן 15 לאחר שביצע תרגיל טיק טוק שכולל נפילה לאחור. הנער, ששוחרר מאשפוז סבל מחבלת ראש קשה ופרכוסים. הרופאים מזהירים: "התרגיל עלול לגרום לנכות"


אז לפני שבכלל נלך כל כך רחוק בואו נבין שזה לא רחוק. המשחקים הללו שרצים ברשת מתפשטים מהר יותר מכל נגיף קורונה ואף מסכה לא תגן עלינו.

אז מה אנחנו מסכמים? הערב כשאתם פוגשים את הילדים הראו להם את הסרטון. דברו איתם על הסכנות.

את "הנגיף" הזה אנחנו יכולים לעצור!

האחריות היא שלנו.


הכתבה הערב בחדשות ערוץ 13

סכנות באפליקציית הטיקטוקאילנה כהנא - הורות באחריות - יעוץ והדרכת הורים

0535453350

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Pinterest
  • Tumblr Social Icon
  • Instagram